Laptop szervizes - Hibakereső operátor - 51816

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Gyál (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Hibás elektronikai eszközökön hibaanalízisek végzése
• Tesztek futtatása
• Moduláris szintű hibakeresés
• Alkatrész csere

Egyéb béren kívüli juttatások

• SZÁLLÁS LEHETŐSÉG
• Versenyképes fizetés
• Cafeteria
• Fejlődési lehetőség
• Emelt műszakpótlék (du. 20%)
• Egyéb támogatások: ajándék utalványok, szemüveg támogatás, sportolási lehetőség támogatása, babaváró támogatás
• Bónusz rendszer
• Tiszta, igényes munkakörnyezet
• Utazási támogatás (MÁV-ra és Volán-ra 86%; autós bejárás esetén: nettó 15Ft/km)
• Céges buszok Budapest több pontjából ( Népliget, Kőbánya-Kispest, Határ út, Sárkány Center, Ferihegy I) és vidékről (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés)
• Munkavégzés helye: Pest megye, Gyál

Információk a kiválasztási folyamatról

• Rendszergazda ismeretek
• Elektronikai eszközök szervizelésében szerzett tapasztalat
• Elektronikai jártasság
• Alapfokú angol nyelvismeret

Megbízó

Olyan érdeklődők jelentkezését is várjuk, akik nem rendelkeznek végzettséggel, de hobbi szinten számítógépek és laptopok szervizelésével foglalkoznak. Mi segítünk a szakma megszerzésében!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

• Középfokú műszaki vagy számítástechnikai szakirányú végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
• Erős hardver- és szoftverismeret
• Két műszak vállalása (6-14h, 14-22h)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Budai út 5/A
9027 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: [email protected]
E-mail: Küldje el önéletrajzát