Minőségellenőr - 51809

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• A megjavított termékek vizuális és funkcionális ellenőrzése
• A beérkező és kiszállítandó alkatrészek vizuális és szükség szerint méréssel történő ellenőrzése
• A selejtes anyagok zárolása
• Dokumentációk kitöltése
• Kapcsolattartás
• Nehezebb egységek mozgatása

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés
• Cafeteria juttatás
• Emelt műszakpótlékok (20%-os délutáni és 40%-os éjszakai)
• Utazási támogatás (MÁV-ra és Volán-ra 86%; autós bejárás esetén: nettó 15Ft/km)
• Bónusz rendszer
• Egyéb támogatások: ajándék utalványok, szemüveg támogatás, sportolási lehetőség támogatása, babaváró támogatás
• Összetartó csapat
• Stabil munkahely, határozatlan idejű szerződés
• Tiszta, igényes munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

• Minőségellenőrzés területén szerzett tapasztalat
• Számítógép belső részeinek ismerete

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• Alapfokú végzettség
• 3 műszak vállalása (6-14h, 14-22h, 22-06h)
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Alapszintű angol nyelvismeret

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Ménesi út 24.
1118 Budapest