Gépi betanított munkás (3. kerület) - 53751

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Akár azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Megmunkáló gépek betanított szintű működtetése
• Előírt alkatrész ellenőrzések elvégzése
• Karbantartási feladatok elvégzése utasítás szerint

Egyéb béren kívüli juttatások

• Három műszakos munkarend
• Cafetéria, havi prémium
• Kiemelt műszakpótlék: 40% (18:00-22:00) 50% (22:00-06:00)
• Ingyenes céges busz az Árpád hídtól
• Meleg étkezési lehetőség
• Kellemes, családias, modern munkakörnyezet, segítőkész munkatársak
• Betanulási program

Információk a kiválasztási folyamatról

• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Megbízó

Létszámbővítés céljából Gépi betanított munkás jelentkezését várjuk 3. kerületi nemzetközi partnercégünkhöz!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• 3 műszakos munkarend vállalása
• Előírások pontos betartása
• Jó kézügyesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Ménesi út 24.
1118 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Drevena Dorottya
Tel.: +36704550211
E-mail: Küldje el önéletrajzát