Ügyvezetői asszisztens - 53845

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Pécs (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.12.02.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Felső vezetés munkájának adminisztratív támogatása
• Üzleti utak teljes körű szervezése, alkalmankénti részvétel
• Tárgyalások szervezése, időpont egyeztetések, meghívók küldése, feljegyzések és jegyzőkönyvek készítése
• Ügyvezető és operatív igazgató időbeosztásának karbantartása
• Döntés előkészítéshez adatgyűjtés
• Projektekben való aktív részvétel, projekt feladatok önálló koordinálása

Egyéb béren kívüli juttatások

• Stabil munkahely
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kulturált munkakörülmények
• Kiváló, összetartó munkahelyi kollektíva
• Versenyképes fizetés

Megbízó

Könnyűipari termék gyártásával foglalkozó vállalat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

• Felsőfokú végzettség
• Gazdasági ismeretek
• Hasonló feladatkörben szerzett gyakorlat
• MS Office magabiztos használata
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Precizitás és szervező képesség, prioritások kezelése
• Folyamatszemlélet
• Terhelhetőség, megbízhatóság
• B kategóriás jogosítvány

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szilvia Waltner-Pécsi
Tel.: 36703650100
E-mail: Küldje el önéletrajzát