Senior alkalmazásüzemeltető - 53705

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.11.01

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• a meglévő IT alkalmazások üzemletetése,
• felmerülő incidensek értelmezése és hibák elhárítása,
• a rendszerek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása,
• az alkalmazások felügyelete Monitoring rendszerek segítségével,
• szolgáltatásokkal kapcsolatos dokumentációk készítése és naprakészen tartása,
• aktív részvétel az új rendszerek, folyamatok bevezetésében,
• napi kapcsolattartás a társosztályokkal.

Egyéb béren kívüli juttatások

• jó hangulatú, barátságos csapat,
• versenyképes jövedelem,
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
• modern munkakörnyezet.

Információk a kiválasztási folyamatról

• aktív angol nyelvismeret,
• Jira feladatkezelő rendszer ismerete,
• Webes technológiákban szerzett tapasztalat (IBM MQ),
• MsSQL, Microsoft server ismerete,
• Java alapú rendszerek üzemeltetésében való jártasság.

Megbízó

Partnerünk, egy német piacvezető biztosítótársaság budapesti, professzionális IT csapatába keresünk magas rendelkezésre állású alkalmazások üzemeltetésére Alkalmazásüzemeltető munkatársat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Készségek és személyes tulajdonságok

• befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok,
• hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat,
• valamilyen script nyelv ismerete (Batch, Powershell),
• ESB, SOA üzemeltetésben való jártasság,
• kreatív, problémamegoldó, logikusan gondolkodó, analitikus személyiség,
• proaktivitás, precíz és igényes munkavégzés,
• érdeklődés szakmai újdonságok iránt.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Budai út 5/d
9027 Győr