HR generalista - 53669

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Királyegyháza
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.09.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Munkatársak személyi adatainak naprakész kezelése, mind SAP, mind Workday rendszerekben
• Külső bérszámfejtő cég részére a havi bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítése, különös tekintettel a munkaidő nyilvántartási rendszerekre
• Tréningek szervezése, nyilvántartása
• Új belépők tréningjeinek szervezése
• OKJ s képzések szervezése, tanulmányi szerződések előkészítése
• Felvétel és kiválasztás területén a HR vezető támogatása, naprakész adatbázis vezetésével, interjúk lebonyolításával és visszajelzések nyújtásával
• Kontakt személy SSC (shared service center) felé a humán erőforrást érintő kérdésekben
• Felügyeli a Recepció munkáját, valamint gondoskodik zavartalan működéséről
• Biztosítja és felügyeli a négy fős takarító személyzettel az iroda és a gyár adott területeinek tisztántartását, időbeosztásukat szervezi és felügyeli a minőséget

Egyéb béren kívüli juttatások

• Dinamikus és modern munkakörnyezetet
• Kihívásokkal teli karrier lehetőség, folyamatos szakmai képzések
• Versenyképes juttatási csomag
• Béren kívüli juttatások (cafeteria)
• További ösztönző bérelemek
• Utazási támogatás
• Barátságos, otthonos cégkultúra
• Stabil céges háttér

Megbízó

• Partnercégünk világvezető az építőanyagok-gyártásában és építőipari megoldások biztosításában. A cégcsoport négy üzleti szegmenssel széles választékban kínálja a magas minőségű építőanyagait és megoldásait. Szakértői megoldásokat kínálnak a világszerte jelentkező kihívásokra, legyen szó magánépítkezésről vagy nagy infrastrukturális beruházásról. Hozzávetőlegesen 80 országban mintegy 75 000 ember dolgozik a cégcsoportnak.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Mesterfok (C2)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

• Felsőfokú humán erőforrás végzettség előny, de nem követelmény
• 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
• Folyékony angol nyelvtudás
• Precíz, önálló munkavégzés
• MS Excel és Word ismerete
• SAP ismeret előny

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szilvia Waltner-Pécsi
Tel.: 36703650100
E-mail: Küldje el önéletrajzát