Mérlegképes könyvelő - 53570

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Győr (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.06.12

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Számlák rendszerezése, könyvelése, kontírozása
• Pénztárak könyvelése, kontírozása
• Bankszámlakivonatok,- vegyes bizonylatok könyvelése
• Analitikus és főkönyvi nyilvántartások egyeztetése
• ÁFA és egyéb adóbevallások elkészítése
• Havi- és éves zárási feladatok elkészítése
• Statisztikai- és egyéb kimutatások elkészítése
• Esetenkénti egyeztetések ügyfelekkel, szállítókkal

Egyéb béren kívüli juttatások

• Hosszútávú munkalehetőség
• Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag
• Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések biztosítása
• Stabil munkahely

Információk a kiválasztási folyamatról

• Német és/vagy angol nyelvtudás
• Szakirányú felsőfokú végzettség

Megbízó

Magyarországon több mint 20 éve működő cégcsoportunk részére keresünk tapasztalattal rendelkező MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ munkatársat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• Teljeskörű könyvelésben szerzett minimum 2 éves éves tapasztalat
• Mérlegképes könyvelői regisztráció vállalkozási szakon
• Gyakorlat az éves zárások, mérleg elkészítésében
• Megbízható informatikai ismeretek
• Jó problémamegoldó készség
• Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzésre való képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Budai út 5/d
9027 Győr