Senior pénzügyi elemző munkatárs - 53345

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• üzleti igények meghatározása, éves és évközi pénzügyi tervezés, kimutatások és elemzések készítése,
• előrejelzési jelentések folyamatos ellenőrzése és frissítése,
• havi pénzügyi teljesítmény elemzése, összehasonlítása a tényleges költségvetéssel,
• az eltérések és a problémák okainak feltárása és tisztázása,
• negyedéves és éves beszámolók, prezentációk készítése,
• a leányvállalatok éves pénzügyi kimutatásainak koordinálása,
• profitabilitási elemzések elkészítése,
• költséghatékonyság monitorozása,
• pénzügyi folyamatok fejlesztése,
• szoros együttműködés a kontroller kollégákkal és a menedzsment csapattal,
• társosztályokkal való kapcsolattartás és riportálás.

Egyéb béren kívüli juttatások

• stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
• versenyképes juttatási csomag,
• folyamatos képzések,
• professzionális munkakörnyezet.

Megbízó

A nemzetközi energiapiacon meghatározó, svájci tulajdonú partnerünk budapesti irodája professzionális pénzügyi csapatába kiváló angol nyelvtudással rendelkező Senior pénzügyi tervező munkatársakat keresünk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Mesterfok (C2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• felsőfokú végzettség preferáltan pénzügyi-számviteli területen,
• legalább 2-3 éves kontrolleri tapasztalat nemzetközi környezetben,
• kezdeményező, csapatjátékos személyiség,
• erős MS Excel ismeretek,
• logikus, analitikus gondolkodás,
• proaktivitás, önállóság,
• kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség,
• pontos, precíz munkavégzésre való képesség,
• kiváló, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Viktor Doby
Tel.: 36305329442
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.