Ügyfélkapcsolati munkatárs - 53160

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.11.09.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Partnerekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
• Szállítói ajánlatok, vevői megrendelések rögzítése, nyomon követése
• Árajánlatok megírása, szerződések előkészítése
• Beérkező áruk átvétele
• Irodai adminisztrációs feladatok ellátása, adatbázisok kezelése

Egyéb béren kívüli juttatások

• Kulturált munkahelyi környezet
• Kiváló szakmai támogatás, folyamatos képzések
• Kreatív munkavégzés dinamikus, fiatal csapatban
• Versenyképes bérezés

Információk a kiválasztási folyamatról

• Felsőfokú végzettség
• Német nyelvismeret
• Kereskedelmi tapasztalat

Megbízó

Győri megbízópartnerünk számára keresünk munkatársat teljes munkaidőben, egy műszakos munkarendbe. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• Legalább középfokú (műszaki) végzettség
• Aktív, minimum középfokú angol nyelvismeret
• Jó kommunikációs készség és kapcsolatteremtő képesség
• Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Athéne Georgiu
Tel.: 36704550219
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.