Ügyféltámogató munkatárs spanyol nyelvtudással - 53098

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• weboldalakkal és a szolgáltatásokkal kapcsolatos kérések, kérdések megválaszolása,
• az oldalak üzemeltetéséhez kapcsolódó adminisztráció ellátása,
• kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
• a beérkező hívások és e-mailek kezelése,
• folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal.

Egyéb béren kívüli juttatások

• versenyképes fizetés,
• megbízható vállalati háttér,
• fiatalos, jó hangulatú csapat.

Információk a kiválasztási folyamatról

• hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,
• weboldalak iránti érdeklődés,
• dokumentálásban szerzett tapasztalat.

Megbízó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Spanyol nyelv - Mesterfok (C2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• felsőfokú, aktív spanyol nyelvismeret,
• magabiztos számítógépkezelés,
• jó kommunikációs készség,
• ügyfélközpontúság,
• pontos, precíz munkavégzés.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Viktor Doby
Tel.: 36305329442
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.