Junior rendszergazda angol nyelvtudással - 53065

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• hálózat kialakítása és beállítása a cég telephelyen,
• nyomtatók és laptopok szervízelése, kezelése,
• Windows telepítés, frissítés a felhasználóknál,
• virtuális gépek menedzselése,
• Lotus Notes karbantartása a felhasználóknál,
• licencek, alkatrészek és számítógépek beszerzésének lebonyolítása,
• hibajegy felvétele és kezelése,
• kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi kollégákkal.

Egyéb béren kívüli juttatások

• versenyképes fizetés,
• stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
• családias hangulat, jó csapat.

Információk a kiválasztási folyamatról

• Prolin ticketing rendszer ismerete,
• hálózat kialakításban szerzett tapasztalat (VPN, DNS),
• Active Directory ismeret,
• Synology NAS ismerete,
• német nyelv ismerete.

Megbízó

Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk budapesti csapatába junior rendszergazda munkatársat keresünk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Készségek és személyes tulajdonságok

• aktív angol nyelvtudás (olvasás és kommunikációs szint),
• egy év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
• VMware ismeretek,
• CMDB-ben szerzett tapasztalat,
• Windows server (7, 8, 10) ismeretek.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Viktor Doby
Tel.: 36305329442
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.