Junior rendszergazda angol nyelvtudással - 53065

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

•hálózat kialakítása és beállítása a cég telephelyen,
•nyomtatók és laptopok szervízelése, kezelése,
•Windows telepítés, frissítés a felhasználóknál,
•virtuális gépek menedzselése,
•Lotus Notes karbantartása a felhasználóknál,
•licencek, alkatrészek és számítógépek beszerzésének lebonyolítása,
•hibajegy felvétele és kezelése,
•kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi kollégákkal.

Egyéb béren kívüli juttatások

•versenyképes fizetés,
•stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
•családias hangulat, jó csapat.

Információk a kiválasztási folyamatról

•Prolin ticketing rendszer ismerete,
•hálózat kialakításban szerzett tapasztalat (VPN, DNS),
•Active Directory ismeret,
•Synology NAS ismerete,
•német nyelv ismerete.

Megbízó

Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk budapesti csapatába junior rendszergazda munkatársat keresünk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Készségek és személyes tulajdonságok

•aktív angol nyelvtudás (olvasás és kommunikációs szint),
•egy év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
•VMware ismeretek,
•CMDB-ben szerzett tapasztalat,
•Windows server (7, 8, 10) ismeretek.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe