Raktári kisegítés 1 műszakban - 53146

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Győri
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Raktári feladatok: vevők kiszolgálása, áru kiadás és áru bevételezés, árumozgatás, darukezelés
• Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes jövedelem
• Béren kívüli juttatás
• Munkavégzés egy műszakban (H-P)
• Fiatalos környezet
• Továbbképzési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

• Targoncavezetői vagy darukezelői jogosítvány, tapasztalat

Megbízó

• Magyarország vezető acél, könnyű- és színesfém, valamint műanyag kereskedelmi vállalata

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

• Középfokú műszaki végzettség
• Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• SAP rendszer ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Gabriella Serényi
Tel.: 36304271435
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.