Junior és Senior Java fejlesztő (Budapest) - 53036

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.11.05.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• hajózási információs rendszer fejlesztésében való részvétel Enterprise Java környezetben,
• a fejlesztés teljes életciklusában való részvétel (a tervezéstől az átadásig),
• a már futó, hajózással kapcsolatos projektek fejlesztési feladatainak ellátása,
• dokumentáció-készítés.

Egyéb béren kívüli juttatások

• 30 éve működő, stabil hátterű családias vállalat,
• tanulási, fejlődési lehetőség,
• versenyképes juttatási csomag,
• professzionális munkakörnyezet.

Információk a kiválasztási folyamatról

• J2EE, illetve Java SE 9-es verzók ismerete,
• Enterprise Java Beans 3.0, Hibernate, REST –tel szerzett tapasztalatok,
• SOAP web services ismeretek,
• Oracle adatbázisok ismerete,
• Wildfly alkalmazásszerver ismerete,
• IBM MQ ismerete,
• angol nyelvtudás.

Megbízó

Partnerünk, egy magyar tulajdonban lévő vállalat, hajózási informatikai projektjeihez keresünk Junior, illetve Senior Java fejlesztő munkatársat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• IT területen szerzett felsőfokú végzettség,
• legalább 2-3 éves Java fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat,
• objektum-orientált szemlélet,
• szakmai igényesség.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.