Részmunkaidős Service Desk munkatárs (Budapest) - 53033

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• telefonos és e-mailes kapcsolattartás a vállalat nemzetközi ügyfeleivel,
• partnerek támogatása, segítségnyújtás informatikai kérdésekben,
• irodai munkavégzés során felmerülő IT problémák megoldása,
• kiváló ügyfélkapcsolat kialakítása és fenntartása,
• adminisztratív feladatok ellátása, dokumentációk elvégzése.

Egyéb béren kívüli juttatások

• kiváló tréningek, tanulási, fejlődési és előrelépési lehetőség,
• fiatal, jó hangulatú csapat,
• versenyképes juttatási csomag,
• professzionális munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

• angol nyelvtudás
• munkaidő: hétfő-péntek, napi 6, illetve 7 órás műszakokban, rugalmas beosztásban
• munkavégzés helye: Budapest

Megbízó

Meghatározó multinacionális partnerünk budapesti, pécsi és debreceni irodáinak jól képzett és elkötelezett csapatába kiváló német nyelvtudással rendelkező Service Desk munkatársakat részmunkaidőben.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• legalább középfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk),
• felsőfokú német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
• informatikai affinitás,
• MS Office programok alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
• kiváló kommunikációs készség,
• ügyfél-orientált szemléletmód,
• problémamegoldó képesség.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.