Kereskedelmi ügyintéző (rész vagy teljes munkaidő) - 52860

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.10.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Számlázás, készletkezelés (ügyviteli rendszer) használata
• Áruk rendelése, átvétele, árazása, raktározás, leltározás
• Excel táblázatok kezelése, kimutatások készítése
• Átutalások rögzítése
• Termék adatbázisok frissítése, folyamatos nyomon követése
• Napi adminisztrációs feladatok ellátása
• Angol nyelvű kommunikáció erős táblázat kezelői ismeret elengedhetetlen

Egyéb béren kívüli juttatások

• Teljes vagy részmunkaidőben is vállalható munkalehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség
• Színvonalas munkakörnyezet
• Határozatlan idejű szerződés

Információk a kiválasztási folyamatról

• Több éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat
• Egyéb idegen nyelv ismerete

Megbízó

Partnercégünk ipari konyhatechnika termékek kereskedelmével és gyári képviseletével foglalkozó vállalat pécsi üzletébe adminisztrációs területre részmunkaidőbe vagy teljes munkaidőbe gyakorlott munkatársat keres, import és pénzügyi feladatok ellátására.
Jelentkezni önéletrajz csatolásával lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

• Kommunikáció képes angol nyelvtudás elengedhetetlen ( rendelések leadása e-mailben angol nyelven történik)
• Kereskedelemben szerzett átfogó, legalább 2 éves gyakorlati tapasztalat
• Táblázatkezelői szerkesztői és ügyviteli ismeretek
• Megbízható kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Erős műszaki érzék
• Önállóság, pontosság, felelősségtudat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.