SMD gépkezelő - 53002

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Kunsziget
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• SMD berendezések folyamatos üzemeltetése és karbantartása
• A gyártás zavartalan működésének biztosítása
• Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása

Egyéb béren kívüli juttatások

• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Bruttó alapbér: 1100 Ft/óra
• Próbaidő letelte után azonnali béremelés
• Belépés napjától mozgóbér: az alapbér max. +15%-a a ledolgozott órákra
• Délutános műszakpótlék 30%
• Éjszakás műszakpótlék 50%
• SZÉP kártya vendéglátás alszámla: 12 500 Ft/hó
• 13. havi fizetés sikeres üzleti év esetén
• Munkarendhez igazodó ingyenes munkahelyi buszjárat
• Távolsági bérlet térítése 100%-ban
• Személygépkocsival történő bejárás támogatása 36 Ft/km
• Kulturált, tiszta munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

• Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
• SMD gépkezelési tapasztalat

Megbízó

Elektronika

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

• Jelentkezéskor önéletrajzot küldeni szükséges!
• Középiskolai végzettség
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
• Sikeres alkalmassági teszt
• Üzemorvosi alkalmasság
• 3 műszak vállalása (napi 8 órában)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Gabriella Serényi
Tel.: 36304271435
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.