Alkalmazásüzemeltető - 52444

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• a vállalat saját fejlesztésű szoftvereinek telepítése/konfigurálása,
• események monitorozása felmerülő hibák értelmezése és közvetítése a megfelelő terület felé
• új verziók tesztelése, hibakeresések végrehajtása,
• kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel,
• dokumentációk elkészítése,
• monitorozási eszközök konfigurálása (SCOM, logstash, Graphite),
• éves és negyedéves PCI-DSS audit támogatása alkalmazás oldalról.

Egyéb béren kívüli juttatások

• fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,
• versenyképes jövedelem,
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
• modern munkakörnyezet.

Információk a kiválasztási folyamatról

• web- vagy valamilyen szolgáltatott alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
• szakmai végzettség (vagy folyamatban levő tanulmányok),
• további Microsoft technológiák mélyebb ismerete:
o Windows Server 2003 – 2012R2
o IIS 7+
o Powershell 4
o MsSQL 2005-2012R2
o Active Directory
• Monitorozó eszközök ismerete:
o SCOM
o Nagios, OSSEC
o Logstash, Graphite

Megbízó

Partnerünk, a mobilfizetési megoldások fejlesztése területén piacvezető vállalat motivált, innovatív, közepes méretű csapatának bővítéséhez alkalmazás üzemeltető kollégát keres saját fejlesztésű komplex rendszerének szerveroldali üzemeltetési feladatainak ellátására.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

• szakirányú végzettség és/vagy 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat,
• különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete,
• windows szerverek 2003 – 2012 alapszintű ismerete,
• megoldásközpontú, problémaorientált, önálló személyiség,
• terhelhetőség, megbízhatóság,
• csapatmunkára való képesség,
• jó kommunikációs készség,
• angol nyelvű szakmai szövegek megértése (elsősorban írásban).

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Budai út 5/A
9027 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: jelentkezes@pannonwork.hu
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.