Senior számviteli tanácsadó (Budapest) - 52583

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.07.01

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• teljes körű pénzügyi/számviteli tanácsadás a vállalat partnercégei számára,
• számviteli nyilvántartások önálló felépítése és vezetése,
• havi zárási folyamatban való részvétel,
• könyvviteli, üzletviteli kimutatások készítése,
• beszámolók, adóbevallások összeállítása és benyújtása,
• dokumentálási és egyeztetési feladatok elvégzése,
• ügyfél képviselete könyvvizsgálaton, adóvizsgálaton,
• junior kollégák fejlesztése, ellenőrzése,
• ügyfélkapcsolatok fejlesztése.

Egyéb béren kívüli juttatások

• stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat,
• versenyképes juttatási csomag,
• professzionális munkakörnyezet,
• hosszú távú karrierlehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

• adótanácsadói végzettség,
• társasági könyvelésben szerzett tapasztalat,

Megbízó

A világ egyik vezető pénzügyi/számviteli szolgáltató vállalatának magyarországi professzionális csapatába Senior számviteli tanácsadó kollégát keresünk könyvelési és tanácsadási feladatokra.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• felsőfokú pénzügyi/számviteli szakirányú végzettség,
• regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
• hasonló területen számviteli szolgáltatónál szerzett 5-6 év szakmai tapasztalat,
• kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
• MS Office kiemelkedő használata,
• önálló, pontos, hatékony munkavégzés,
• szakmailag folyamatos fejlődési igény.
• magabiztos angol nyelvtudás.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Viktor Doby
Tel.: 36305329442
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.