.NET fejlesztő - 52447

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.07.01

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• a cég üzletileg kritikus backend komponenseinek fejlesztése, refaktorálása és új komponensek implementálása,
• részvétel a teljes implementációs folyamatban a tervezéstől az élesítésig,
• új technológiai megoldások kiválasztása, bevezetése, használata,
• szoros együttműködés a fejlesztőkkel, a tesztelőkkel és az üzemeltetőkkel.

Egyéb béren kívüli juttatások

• versenyképes jövedelem,
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
• fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,
• modern munkakörnyezet.

Információk a kiválasztási folyamatról

• Continuous Delivery, DevOps ismerete,
• nagy teljesítményű, magas biztonságú rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat,
• mobil klienseket kiszolgáló szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat,
• ASP.NET, WF, Web API, Unity, Entity Framework, Powershell ismeretek,
• Jira, SVN, Jenkins ismerete.

Megbízó

Partnerünk, a mobilfizetési megoldások fejlesztése területén piacvezető vállalat motivált, innovatív, közepes méretű tech csapatának bővítéséhez Senior .NET fejlesztő kollégákat keres hazai és nemzetközi mobilalkalmazás-fejlesztési projektjeihez.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• legalább 2-3 év .NET (3.5-4.5) fejlesztői tapasztalat,
• Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat,
• WCF keretrendszerek ismerete,
• SQL, MS-SQL ismeretek,
• objektum-orientált szemlélet és architekturális ismeretek,
• szakmai igényesség, érdeklődés, nyitottság a fejlődésre,
• csapatjátékos szemlélet,
• angol nyelvű szakmai szövegek megértése (elsősorban írásban).

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Viktor Doby
Tel.: 36305329442
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.