Software architect (Budapest) - 52750

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest, Fény utca
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• meglévő és új szoftverek/termékek tervezésében, fejlesztésében való részvétel elsősorban Node.Js és .NET core technológiákkal,
• agilis elveket követő csapatban való együtt működés,
• architekturális irányelvek tervezése,
• code review-k megszervezése és vezetése,
• junior fejlesztők koordinációja, munkájuk ellenőrzése, támogatása.

Egyéb béren kívüli juttatások

• versenyképes juttatási csomag,
• érdekes, innovatív projektekben való részvétel lehetősége,
• agilis módszertanok használata,
• fiatalos, jó hangulatú csapat,
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
• modern, jól felszerelt munkakörnyezet.

Információk a kiválasztási folyamatról

• Node JS és Typescript-ben szerzett tapasztalat,
• Angular 2 ismeret,
• magabiztos adatbázis kezelés,
• REST API tervezés és implementálás,
• DevOps iránti érdeklődés,
• felhő alapú szolgáltatások ismerete.

Megbízó

Partnerünk egy innovatív piaci termékeket fejlesztő, streaming és biztonságtechnika területén tevékenykedő vállalat számára keresünk Software architect munkatársat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• legalább 5 éves szakmai tapasztalat fejlesztés területén (elsősorban JavaScript/Java/C#/PHP nyelvek valamelyikében),
• architektúra tervezésben szerzett tapasztalat,
• agilis környezetben szerzett tapasztalat,
• fejlett rendszerszemlélet,
• problémamegoldó készség,
• felelősségvállalás,
• önálló munkavégzés,
• jó kommunikációs készség,
• proaktivitás,
• csapatban való együttműködés,
• középszintű szakmai angol nyelvtudás.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Budai út 5/A
9027 Győr
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.