Szervizvezető - 52798

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.05.28.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• felelősségvállalás a javításra átvett gépkocsik állagáért
• ügyfelek fogadása, ügyfél elégedettség elősegítése megfelelő kommunikációval
• interaktív munkafelvétel lebonyolítása
• munkák kiadása a szerelőknek, elvégzendő feladatok részletes átbeszélése
• hat főből álló szervizes csapat irányítása, vezetése
• munkatársak napi munkájának koordinációja
• a javítási munkák folyamatos nyomon követése
• minőség-ellenőrzés a javítási munkákon

Egyéb béren kívüli juttatások

• bérezés megegyezés szerint
• jutalékrendszer
• alkalmazotti munkaviszony
• hétfőtől péntekig történő munkavégzés, napi 8 órában
• hosszú távú, stabil munkahely
• professzionális munkakörnyezet és központi támogatás

Megbízó

• Hivatalos márkakereskedés, márkaszerviz és alkatrész kereskedő, mely Nagykanizsa 60 km-es vonzáskörzetéből fogadja ügyfeleit.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

• minimum középfokú végzettség: érettségi és műszaki területen szerzett szakképzettség (például: autószerelő, autóvillamossági szerelő, karosszérialakatos, gépjármű technikus)
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• értékesítői véna
• ügyfélközpontúság, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
• terhelhetőség
• jó csapatjátékos személyiség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adrienn Kovács
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.