Targoncás, raktáros - 52797

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Kaposvár
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.06.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• A termelés által igényelt alkatrészek, anyagok, segédanyagok időbeni előkészítése és a termelés rendelkezésére bocsátása
• Beérkezett anyagok, félkész termékek, alkatrészek, kereskedelmi áruk rendezett és nyilvántartott tárolása
• Kereskedelmi áruk kiszállításra való előkészítése, kiszállítások lebonyolítása
• A raktári rend kialakítás és megtartása, a termékek azonosítási lehetőségének biztosítása,
• Raktári bizonylatok kezelése, felügyelete
• Leltárakon való részvétel

Egyéb béren kívüli juttatások

• Hosszú távú munkavégzés
• Biztos vállalati háttér
• Juttatási csomagunk: havi fix bér + műszakpótlék
• Havi Cafeteria és bónusz juttatás
• 13. havi fizetés
• Bejárás támogatása
• Munkaruházat és tisztítása
• Törzsgárda tagság a munkában eltöltött évek után
• Dolgozói kedvezmények, flottakedvezmények
• Több műszakos/napi 8 óra

Megbízó

Nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

• Középfokú vagy szakmunkás végzettség
• Targoncavezető OKJ bizonyítvány
• Vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncavezetői engedély
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kaposvár Pannon-Work
Tel.: 36703650100
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.