Pénzügyi Adminisztrátor - 52754

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• alvállalkozói szerződésekhez tartozó adminisztráció,
• havi teljesítési igazolások és számlák ellenőrzése befogadása, adminisztrálása,
• kapcsolattartás az alvállalkozókkal,
• kapcsolattartás partner és a cégünk pénzügyi osztályával,
• egyéb napi, a munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása,
• saját teljesítési igazolás elkészítése.

Egyéb béren kívüli juttatások

• versenyképes fizetés,
• próbaidő lejárta után cafatéira és utazási költségtérítés,
• hosszú távú munkalehetőség,
• családias légkör, fiatalos, támogató csapat,
• stabil vállalati háttér,
• folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség.

Információk a kiválasztási folyamatról

• pénzügyi, gazdasági végzettség,
• hasonló területen szerzett tapasztalat.

Megbízó

Fiatalos, lelkes, dinamikus, barátságos csapatunkba önálló, felelősségteljes adminisztrátor kollégát keresünk, teljes munkaidőben, elsősorban pénzügyi területre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

• legalább középfokú végzetség,
• pénzügyi, gazdasági ismeretek,
• Excel, Word alapos ismerete,
• ügyfélközpontúság, segítőkészség,
• precíz, pontos,önálló munkavégzés,
• monotonitás tűrés.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.