Könyvelési munkatárs (kereskedelmi területre) - 52689

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
, Baranya megye, Pécsvárad
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.04.26.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Raktári készletnyilvántartások vezetése, és a havi főkönyvi feladás elkészítése
• Bejövő számlák (alapanyag, fuvar és áru) ellenőrzése
• Bevallások elkészítése, határidők betartása
• Árlisták karbantartása, változások nyomon követése, vevők tájékoztatása
• Kintlévőségek kimutatása, együttműködés a követeléskezelésben
• Számlázási feladatok ellátása (belföld és export), kísérő okmányok kiállítása
• Telefonos információnyújtás a vevők, érdeklődők számára
• Megrendelések fogadása telefonon, faxon, e-mailen keresztül, azok visszaigazolása
• Fuvarok megrendelése, EKÁER számok hozzárendelése

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes juttatási csomag
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil vállalat
• Modern munkakörnyezet
• Egy műszakos munkarend

Információk a kiválasztási folyamatról

• Szakirányú, kereskedelmi végzettség
• 3-5 éves szakmai tapasztalat
• Kereskedelemben, könyvelésben szerzett tapasztalat

Megbízó

• Minőségi mérőeszközök és jelölőszerszámok gyártásával, forgalmazásával foglalkozó, nemzetközi hátterű, nagy múltú gyártó és kereskedelmi vállalkozás, mely több mint 60 éve segíti széles termékskálájával az építőipari szakembereket. Termékpalettájuk több, mint 1500 különböző árucikkből áll, melyek fejlesztése az ausztriai anyavállalatnál történik, a mélyépítési területtől a belsőépítészeti felhasználásig, termékeik egyszerűségükkel, hatékonyságukkal és pontosságukkal tűnnek ki a piacon.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Német nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• Középfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettség
• Többéves könyvelési/számviteli/kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
• Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás
• MS Office (kiemelten Excel) felhasználói szintű ismerete
• Ügyfélközpontú gondolkodás
• Precíz, megbízható munkavégzés
• Rendszerszemlélet

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: jelentkezespecs@pannonwork.hu
E-mail: Küldje el önéletrajzát