Külkereskedelmi ügyintéző (Szeged) - 52704

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged, Csongrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.04.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Külföldi gyártó cégekkel történő kapcsolat felvétel, villamos anyagok külföldről történő beszerzése, ajánlatkérés, megrendelés
• Árajánlatok készítése, megrendelések visszaigazolása, bonyolítása, szállítások egyeztetése
• Személyes kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, ügyfelek látogatása
• Egyeztetés magyar partnerekkel, vevőkkel
• Kapcsolattartás kialakult ügyfélkörrel, látogatások lebonyolítása heti 1 alkalommal
• Marketing anyagok, termékismertetők, gépkönyvek fordítása (a műszaki kollégák segítségével)
• A cég képviselete kiállításokon, külföldi bemutatókon
• Adminisztrációs feladatok ellátása, vállalatirányítási rendszer használata, statisztikák készítése

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes jövedelem
• Választható béren kívüli juttatások
• Mobiltelefon, laptop
• Cégautó bejáráshoz, ügyféllátogatáshoz (megegyezés szerint akár magánhasználatra is)
• Ingyenes üdülési lehetőség
• Modern munkakörnyezet
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

• Vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP, Octopus 8)
• Azonnali munkakezdés

Megbízó

• Mérés- és irányítástechnikai termékek kis- és nagykereskedelmével foglalkozó, országos irodahálózattal rendelkező cég.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

• Szakirányú (külkereskedelmi/közgazdász) felsőfokú végzettség
• Min. 3 év hasonló munkakörben (kereskedelem, külkereskedelem területén) szerzett tapasztalat
• Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás
• B kategóriás jogosítvány
• Jó kommunikációs készség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.