Termelés ütemező - 52659

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Zalaegerszeg
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.02.19.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• A gyártási tevékenység rövid távú ütemezése, figyelembe véve a projektek aktuális előrehaladottságát, a szükséges erőforrások, és komponensek rendelkezésre állását.
• Hiányzó anyagok követése az aktuális gyártási feladatokra vonatkoztatva, visszajelzés a beszerzés részére
• Napi ütemterv készítése a termelési visszajelzések figyelembe vételével.
• Gyártás indítási paraméterek követése, javaslat fejlesztő intézkedésekre, gyártási rendelések kezelése az ERP rendszerben.
• A vevőnek tett szállítási határidő maradéktalanul történő betartása (beleértve megoldás keresést kapacitás hiány esetén)
• Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, előrejelzés készítése, az alapanyagok elszállításának időben történő megszervezése, a félkésztermék/ késztermék időben történő visszaszállítása, folyamatkialakítás

Egyéb béren kívüli juttatások

• Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
• Egyműszakos munkarend
• Stabil háttér, nagy múltú vállalat
• Kiemelt alapbér
• Teljesítménybér
• Évi 330.000 Ft cafeteria keret
• Munkába járás támogatása (Zalaegerszegen belül céges buszjárat)
• Jó csapat, kulturált munkakörnyezet

Megbízó

• Az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. Vezető szerepet játszik a lakóházakat, épületeket, adatközpontokat, valamint infrastruktúra- és ipari környezeteket érintő energiagazdálkodási feladatok digitális átalakításában és automatizálásában. Kapcsolt technológiákat és megoldásokat fejleszt ki olyan energiagazdálkodás és folyamatirányítás céljából, amelyek biztonságosak, megbízhatóak, hatékonyak és fenntarthatók.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Egyéb ismeretek

SAP - haladó
Microsoft Excel - haladó

Készségek és személyes tulajdonságok

• Logisztikai területen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség
• Minimum 3 év gyártástervezői, logisztikai pozícióban szerzett tapasztalat
• Logisztikai folyamatok alapos ismerete
• Minimum alapszintű angol nyelvtudás
• SAP, Excel és adatbázis programok ismerete
• Kiváló tervezőkészség
• Kooperációs készség
• Jó kommunikációs készség
• Önállóság a munkavégzésben

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.