Villamosmérnök - tervezőmérnök - 52658

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Zalaegerszeg
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.02.19.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Kis- és középfeszültségű elosztó berendezések vevői és gyártási tervdokumentációjának az elkészítése
• A berendezések megvalósításához szükséges anyagok listáinak elkészítése, az anyagrendelések elindítása
• Vevői specifikációk, illetve ajánlati dokumentációk elemzése, a megvalósításhoz szükséges megoldások meghatározása, illetve kiválasztása a standard kínálatból
• A berendezések gyártási költségeinek optimalizálása a vevői igényeket legjobban kielégítő megoldások, illetve készülékek kiválasztásával
• A szükséges kiegészítő információk meghatározása, a projektmenedzser munkájának támogatása a kérdéses pontok tisztázásában
• Vevővel lefolytatott egyeztetéseken, illetve a berendezés vevői átvételén való részvétel
• Gyártási szakaszban a műhely munkájának szakmai támogatása
• Kapcsolattartás a kapcsolódó gyári területek (ajánlatkészítés, projekt menedzsment, logisztika, gyártás, minőségügy) felelős munkatársaival, illetve a vállalaton belüli műszaki támogató területekkel
• Tervezési adatbázisok fejlesztése, típustervek elkészítése
• Tervezési folyamatok fejlesztésében való részvétel
• Tervezési munka határidőinek és költségeinek nyomon követése, a munka hatékonyságának folyamatos fejlesztése

Egyéb béren kívüli juttatások

• Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
• Egyműszakos munkarend
• Stabil háttér, nagy múltú vállalat
• Kiemelt alapbér
• Teljesítménybér
• Évi 330.000 Ft cafeteria keret
• Munkába járás támogatása (Zalaegerszegen belül céges buszjárat)
• Jó csapat, kulturált munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

• Erősáramú villamosmérnöki végezettség
• Automatizálási ismeretek (pl. PLC programozás, SCADA rendszerek)
• Villamos tervező szoftverek ismerete (Eplan)
• Tervezési területen szerzett szakmai tapasztalat

Megbízó

• Az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. Vezető szerepet játszik a lakóházakat, épületeket, adatközpontokat, valamint infrastruktúra- és ipari környezeteket érintő energiagazdálkodási feladatok digitális átalakításában és automatizálásában. Kapcsolt technológiákat és megoldásokat fejleszt ki olyan energiagazdálkodás és folyamatirányítás céljából, amelyek biztonságosak, megbízhatóak, hatékonyak és fenntarthatók.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Francia nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• Villamos felsőfokú (főiskola v. egyetem) végzetség
• Minimum két éves szakmai gyakorlat
• Angol (és/vagy francia) nyelvtudás
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Tapasztalat 2D AutoCAD szoftver használatában

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adrienn Kovács
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.