Front-end fejlesztő - 52545

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• változatos –elsősorban R&D- web-fejlesztési projektek frontend oldali fejlesztési feladataiban való részvétel (pl. 3D modellezés),
• szoros együttműködés a back-end fejlesztő csapattal és a teszteléssel,
• agilis módszertannak megfelelő fejlesztés.

Egyéb béren kívüli juttatások

• stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
• versenyképes juttatási csomag,
• professzionális munkakörnyezet,
• nemzetközi csapatban gyakran home office-ból való munkavégzés.

Információk a kiválasztási folyamatról

• WebGL ismeret.

Megbízó

Multinacionális partnercégünk innovatív csapatába érdekes és izgalmas R&D projektekben való részvételre tapasztalt Front-end fejlesztő kollégát keresünk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Készségek és személyes tulajdonságok

• böngésző-független megoldások fejlesztésében szerzett szakmai tapasztalat,
• erős HTML, CSS, JavaScript ismeretek,
• JavaScript keretrendszerekkel kapcsolatos tapasztalat,
• PHP ismeretek,
• webdesign tapasztalat,
• modern webfejlesztési keretrendszerek ismerete,
• mobilfejlesztési keretrendszerek ismerete (pl. Isonic),
• adatbázisokkal kapcsolatos tapasztalat (SQL, DB2),
• kezdeményező, kreativitás, innovatív gondolkodás,
• gyors tanulási és kiváló kommunikációs készség,
• önálló, ugyanakkor csapatmunkára is képes rugalmas személyiség,
• igényes, minőségi munkavégzés, erős quality-s szemlélet.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Budai út 5/A
9027 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: jelentkezes@pannonwork.hu
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.