Betanított összeszerelő - 51855

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Félkész és kész termékek összeszerelése
• Dokumentációk vezetése (melyik termékből mennyi készült)

Egyéb béren kívüli juttatások

• br. 168 000Ft/hó alapbér ; nettó: 130 000-150 000 Ft/hó műszakpótlékokkal, túlóra vállalással
• Betanulás után prémium juttatás
• 6 hónap után cafetéria: br. 27600 ft/hó
• Tömegközlekedéssel történő bejárás esetén 100%-os támogatás
• Autóval történő bejárás esetén 12 ft/km térítés
• Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
• Munkaruházat biztosítása
• Munkarend H-P heti műszakváltással
• Kedvező árú meleg ebéd
• Céges busz több településről biztosított: Szente, Kétbodony, Romhány, Szátok, Érsekvadkert, Tereske, Rétság, Szendehely, Nagyoroszi, Borsosberény, Bánk, Tolmács, Diósjenő, Nógrád
• Munkavégzés helye: Vác

Információk a kiválasztási folyamatról

• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Megbízó

VIDEÓ HIRDETÉS: https://www.youtube.com/watch?v=fUJn82o3ATA

EGYSZERŰSÍTETT JELENTKEZÉS AZ ALÁBBI LINKRE KATTINTVA:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• 8 általános iskola
• 3 műszak vállalása
• Erkölcsi bizonyítvány bemutatása a próbaidő után

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bence Bogáromi
Tel.: +36709840021
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.