Elektrikář- pomocný elektrikář Kaplice

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Kaplice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 170 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Elektrikář - pomocný elektrikář . Jedná se o různé elektro činnosti dle Vašeho zaměření a Vašich zkušeností, například instalace kabelových svazků, montáž osvětlení, práce na rozvaděčích - výroba, kontrola zapojení nebo údržba strojů a strojních zařízení.

Požadujeme:
Min. SOU vzdělání v oboru elektro, platnou elektro vyhlášku (min. § 5), praxe na pozici elektrikáře výhodou, spolehlivost, zodpovědnost.

Nabízíme:
práce na 2 směny, dle požadavků mistra na 3 směny. Možnost přesčasů po zaučení

Ubytování:
Možnost ubytování kousek od firmy, odkud je možnost využití svozových autobusů na každou směnu. Pokoje jsou k dispozici 2 a 3 lůžkové.

HPP 190,- Kč bez ubytování
HPP 170,- Kč s ubytováním
ŽVL 250,- Kč bez ubytování
ŽVL 230,- Kč s ubytováním

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

P&P Construction, s.r.o. ist ein wichtiger Anbieter von Dienstleistungen
spezialisiert auf die Sicherung von Aufträgen in der Maschinenindustrie, in der Gegend
Eisenbahnproduktion, Rohrschweißen, Bauarbeiten, landwirtschaftliche Produktion
und Bautechniken usw. Ihre ständigen Kunden sind hauptsächlich auf dem westlichen Markt in Europa (Deutschland, Österreich). Es vervollständigt derzeit seine langfristige Strategie und expandiert auch auf dem Markt in der Tschechischen Republik und der Slowakei.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Sasinkova 407/53
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktní osoba: Nabor PP
Tel.: +421915342137
E-mail: poslat životopis
ID: 3925285  Megjelentetés dátuma: 2020.07.06.  A munkabér alsó határa (bruttó): 170 Kč/hod.