Izolatéri potrubia v rafinérii - Nemecko

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Neustadt an der Donau, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
február
Mzdové podmienky (brutto)
18 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme jednotlivcov alebo partie izolatérov do Nemecka. Požadujeme skúsenosti a aby jeden z nich vedel minimálne po nemecky. Jedná sa o demontáž a montáž izolácie potrubí v rafinerii. Robí sa so sklennou vatou a následne sa robí oplechovanie.

- Od 18 €/hod. - na živnosť
- Možnosť práce aj na HPP
- Pracuje sa denne 10 hod a soboty 6 hodín denne
- Dlhodobá stabilná práca
- Zabezpečené a hradené ubytovanie
- Možnosť turnusov
- Možnosť poskynutia záloh po odpracovaní 80tich hodín
- Poskytujeme príspevok na auto do výšky 150 eur

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Zručnosť
Spoľahlivosť
Samostatnosť
prax v izolácií

P&P Construction, s.r.o. ist ein wichtiger Anbieter von Dienstleistungen
spezialisiert auf die Sicherung von Aufträgen in der Maschinenindustrie, in der Gegend
Eisenbahnproduktion, Rohrschweißen, Bauarbeiten, landwirtschaftliche Produktion
und Bautechniken usw. Ihre ständigen Kunden sind hauptsächlich auf dem westlichen Markt in Europa (Deutschland, Österreich). Es vervollständigt derzeit seine langfristige Strategie und expandiert auch auf dem Markt in der Tschechischen Republik und der Slowakei.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Sasinkova 407/53
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor123
Tel.: +421905375607
E-mail: poslať životopis
ID: 3825430  Megjelentetés dátuma: 2020.02.14.  A munkabér alsó határa (bruttó): 18 EUR/hod.