Nastavovač

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Voderady pri Trnave, Voderady, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme fyzicky zdatnejších mužov na prácu v strojárskom priemysle.
Zhadzovanie a nahadzovanie kompletného kovacieho a ostrihového náradia na lisy
Zriaďovanie náradia na kovacej linke, čítanie výkresovej dokumentácie,opravy kovacích a ostrihových upínačov

Platové podmienky:
možnosť práce na iný pracovný pomer

Pracuje sa v 3 zmennej prevadzke 6 -14, 14 - 22, 22 - 06

-možnosť ubytovania v Trnave izby približne po 3 - 4 ,
-možnosť MHD zabezpečena z ceho mesta Trnava.
-dlhodoba práca v stabilnej firme na 3 zmeny

Informácie o mzde

od 700€ do 1300€ živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

P&P Construction, s.r.o. ist ein wichtiger Anbieter von Dienstleistungen
spezialisiert auf die Sicherung von Aufträgen in der Maschinenindustrie, in der Gegend
Eisenbahnproduktion, Rohrschweißen, Bauarbeiten, landwirtschaftliche Produktion
und Bautechniken usw. Ihre ständigen Kunden sind hauptsächlich auf dem westlichen Markt in Europa (Deutschland, Österreich). Es vervollständigt derzeit seine langfristige Strategie und expandiert auch auf dem Markt in der Tschechischen Republik und der Slowakei.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Sasinkova 407/53
010 01 Žilina
ID: 3537154   Megjelentetés dátuma: 2019.06.18.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 700€ do 1300€ živnosť