Obsluha zváracieho robota

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
St. Gallen, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
24€/hod. živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených pracovníkov, ktorí majú skúsenosti s obsluhou zváracieho robota a ručným zváraním metódou TIG na bodovanie a dováranie.
Hľadáme pracovníkov iba s nemeckým jazykom.

- Upevnenie dielu do prípravku na zváracom robote
- Bodovanie TIG (Hliník)
- Prípadné dováranie TIG (Hliník)
- Obsluha zváracieho robota
- v podniku zaučia na konkrétny typ

Platové podmienky:
24€/hod. na živnosť

Ubytovanie je plne hradené
Dlhodobá stabilná práca
Možnosť nadčasov
Možnosť záloh
Pracuje sa od Po - Pia 10 hod. možnosť podľa potreby práce aj v sobotu

Informácie o výberovom konaní

Pred nástupom sa bude konať pracovný pohovor.
V prípade záujmu nám zasielajte vaše životopisy prostredníctvom profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Zváranie TIG /Bodovanie/
- Skúsenosti s prácou so zváracím robotom
- Žeriavnicky a viazačský preukaz – ak nie je, dorobí sa na mieste

P&P Construction, s.r.o. ist ein wichtiger Anbieter von Dienstleistungen
spezialisiert auf die Sicherung von Aufträgen in der Maschinenindustrie, in der Gegend
Eisenbahnproduktion, Rohrschweißen, Bauarbeiten, landwirtschaftliche Produktion
und Bautechniken usw. Ihre ständigen Kunden sind hauptsächlich auf dem westlichen Markt in Europa (Deutschland, Österreich). Es vervollständigt derzeit seine langfristige Strategie und expandiert auch auf dem Markt in der Tschechischen Republik und der Slowakei.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Sasinkova 407/53
010 01 Žilina
ID: 3490652   Megjelentetés dátuma: 2018.09.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   24€/hod. živnosť