Zvárač STN 135,136 s drážkovaním / bez drážkovania Přerov ČR

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Přerov, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1600 € - 2300 € živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zváranie veľkých dielov pre výrobu do elektrárni, výroby pre bane, velké tlakové nádoby a iné ...
- práca s drážkovaním je vo výrobe 10-15%, záleží projekt od projektu
- práca so zváracími mašinami značky FRONIUS
- zvary podliehajú tlakovým prípadne renegenovým skúškam
- zvára sa platňa o hrúbke 30mm a o dĺžke 350 mm s úkosom

- možnosť ubytovania
- možnosť turnusov
-možnosť nadčasov

Mzda:
živnosť: 9 € - 11 € /hod - zvárač bez drážkovania
10 € - 13 €/ hod - zvárač s drážkovaním
Možnosť práce aj na iný pracovný pomer

Informácie o výberovom konaní

Práca v 1-2 smennej prevádzke po 10-12 hodín
V podniku sú zváračské skúšky, trvajú 4-5 hodín

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.8.2018 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

požadované certifikáty:
STN135 PBW FM3 Ss 12,0 PF ss nb
STN136 PBW FM3 Ss 12,0 PF ss nb
Požadujeme skutočne skúsených zváračov

P&P Construction, s.r.o. ist ein wichtiger Anbieter von Dienstleistungen
spezialisiert auf die Sicherung von Aufträgen in der Maschinenindustrie, in der Gegend
Eisenbahnproduktion, Rohrschweißen, Bauarbeiten, landwirtschaftliche Produktion
und Bautechniken usw. Ihre ständigen Kunden sind hauptsächlich auf dem westlichen Markt in Europa (Deutschland, Österreich). Es vervollständigt derzeit seine langfristige Strategie und expandiert auch auf dem Markt in der Tschechischen Republik und der Slowakei.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Sasinkova 407/53
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Lea Kazíková
Tel.: +421915342137
E-mail: poslať životopis
ID: 3378225   Megjelentetés dátuma: 2018.07.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1600 € - 2300 € živnosť