Zámočník/potrubár Nemecko-Teamlíder

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Burgkirchen an der Alz, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3500€ na živnosť + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého potrubára na pozíciu Teamlíder , ktorého náplňou práce bude vedenie tímu pracovníkov, zaznamenávanie-spracovanie výkonov práce na dennej báze všetkých pracovníkov (Práca aj s počítačom v programoch Excel, Word ), určenie miesta práce, pridelenie pracovníkov do výroby, komunikácia na pracovisku v NEMECKOM JAZYKU slovom i písmom s hlavnými vedúcimi.
Musí mať skúsenosti aj ako samostatný prípravár pre zváračov – Príprava potrubia podľa požiadavok izometrií. Práca s náradím - obrusovanie, ohýbanie, rezanie.
Práca s materiálmi (Nerez, čierny materiál)
Jedna sa aj o prácu na odstávkach a údržbu pre chemický priemysel.

Miesto výkonu práce Burgkirchen an der Alz

Jedna sa o kumulatívnu pozíciu.

Dlhodobá, stabilná práca na jednom mieste
Zálohy
Turnusy
Základná mzda 3500€+ výkonnostné odmeny¨
ubytovanie zadarmo
príspevok na cestu

Informácie o výberovom konaní

Nástup Ihneď

V prípade záujmu nás kontaktujte.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2018 (még 18 nap van hátra)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, potrubár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Nemecký jazyk NUTNOSŤ
- prax na danej pozícii,
- čítanie izometrických a konštrukčných výkresov podmienka,
- spracovanie agendy excel, word,
- spoľahlivosť.

P&P Construction, s.r.o. ist ein wichtiger Anbieter von Dienstleistungen
spezialisiert auf die Sicherung von Aufträgen in der Maschinenindustrie, in der Gegend
Eisenbahnproduktion, Rohrschweißen, Bauarbeiten, landwirtschaftliche Produktion
und Bautechniken usw. Ihre ständigen Kunden sind hauptsächlich auf dem westlichen Markt in Europa (Deutschland, Österreich). Es vervollständigt derzeit seine langfristige Strategie und expandiert auch auf dem Markt in der Tschechischen Republik und der Slowakei.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Sasinkova 407/53
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Alžbeta Cabadajová
Tel.: +421917588379
E-mail: poslať životopis
ID: 3100623   Megjelentetés dátuma: 2018.05.17.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   3500€ na živnosť + bonusy