Pályázati referens

P.Dussmann Kft.

A munkavégzés helye
Váci út 35., Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.12.03.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Bérigény megjelölésével az önéletrajzon

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Közbeszerzési és egyéb beszerzési pályázatok, ajánlatok előkészítése, és teljeskörű lebonyolítása.
- Közbeszerzési pályázatok figyelése: új tender-kiírások folyamatos monitorozása.
- Koordinációs feladatok a szervezet pályázati eljárásaiban érintett munkatársaival, szakmai felelőseivel.
- Egyéb adminisztrációs feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Legalább 1 éves szakmai tapasztalat az új közbeszerzési törvény alapján, pályázatok megírásában ajánlattevői oldalon
- Min. középfokú végzettség
- Közbeszerzési törvények naprakész ismerete
- Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, Power Point stb.)
- Aktív angol nyelvtudás
- Precíz, pontos, dinamikus munkavégzés, jó együttműködő képesség, csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Német nyelv ismerete

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Precíz, pontos

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Dussmann Service globális facility managemet szolgáltatóként, takarítási, őrzés-védelmi, műszaki üzemeltetési valamint catering szolgáltatásokat nyújt Magyarországon és a világ számos más országában. A magyarországi P. Dussmann Kft-t 1991-ben alapították. Forgalmát és létszámát évente nagymértékben és dinamikusan megnövelve jelenleg közel 2000 főt foglalkoztat.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Váci út 35.
1134 Budapest

Kapcsolat