Előkészítő - maszkoló

Ostorházi Bevonattechnika Kft.

A munkavégzés helye
Százhalombatta-Ipari park vagy Érd, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha dolgozni akarsz egy stabil helyen, ahol tudod mit kell csinálni, és ki is fizetnek, ha nem gond neked az üzemi munka, és szívesen megtanulsz festést előkészítő eljárásokat, mert ügyes a kezed, akkor gyere

a 25 éves múlttal rendelkező
Ostorházi Bevonattechnika Kft.-hez
ELŐKÉSZÍTŐ-MASZKOLÓ

munkára.

Főbb feladatok, munkák:

o felület-előkészítés,
o a munkához szükséges eszközök előkészítése, használata, napi karbantartása,
o anyagmozgatás,
o kisebb hibák javítása.

Előny:

o hasonló területen szerzett tapasztalat,
o jó fizikum, állóképesség.

Amit kínálunk:

o szakmai fejlődés, továbbképzések lehetősége,
o családi vállalkozásra jellemző jó munkahelyi légkör,
o európai színvonalú munkakörnyezet és eszközök,
o hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés,
o versenyképes fizetés megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Százhalombatta-Ipari park vagy Érd

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a kft@bevonattechnika.hu e-mail címre vagy hívd a 06-30/690-0016-os telefonszámot.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ