Ipari padlókészítő csoportvezető

Ostorházi Bevonattechnika Kft.

A munkavégzés helye
Szabadegyháza, országos, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Tudod, hogy kell dolgozni, és tudod irányítani az embereket? Érdekel egy olyan munka, ahol megbecsülik, ha megbízható vagy és rendesen elvégzed a munkát? Tanuld meg az Ostorházi Bevonattechnika Kft. egyedi padlókészítő technológiáját és irányítsd a csoportodat egy stabil munkahelyen!

IPARI PADLÓKÉSZÍTŐ CSOPORTVEZETŐ

Főbb feladatok, munkák:

o csoporttagok irányítása munkavégzés közben,
o a munkával kapcsolatos adminisztráció elvégzése,
o ipari padlókészítés egyedi technológiával,
o eszközök, alapanyagok kezelése, mozgatása,
o belső képzések elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

o középfokú építőipari szakmai képesítés,
o műszaki vezető, (érvényes névjegyzéki bejegyzéssel),
o csoportvezetői tapasztalat,
o tanulási képesség,
o orvosi alkalmasság.

Amit kínálunk:

o megfelelő minőségű próbamunka után, azonnali munkába állás,
o versenyképes fizetés,
o szakmai fejlődés, továbbképzések,
o hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés,
o családi vállalkozásra jellemző jó munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Szabadegyháza, országos

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a kft@bevonattechnika.hu e-mail címre vagy hívd a 06-30/690-0016-os telefonszámot.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Iparos utca 13.
2440 Százhalombatta