Ipari festő- és fényező

Ostorházi Bevonattechnika Kft.

A munkavégzés helye
Százhalombatta, országos, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Stabil helyet keresel, ahol rendesen fizetnek? Érdekel az ipari fényezés? Szeretnél egyedi technológiákat megtanulni? Akkor dolgozz olyan cégnél, aki már 25 éve a szakmában van…
Az Ostorházi Bevonattechnika Kft.-nél tapasztalt fényezőket keresünk üzemi és külső helyszíni munkákra.

IPARI FESTŐ- ÉS FÉNYEZŐ

Főbb feladatok, munkák:

o egyedi és nagysorozatú munkadarabok festékbevonatainak elkészítése,
o korrózióvédelmi és speciális technológiák elsajátítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

o festő-fényező szakmunkás bizonyítvány,
o fényező szakmai gyakorlat,
o orvosi alkalmasság.

Amit kínálunk:

o megfelelő minőségű próbamunka után, azonnali munkába állás,
o versenyképes fizetés, szállás biztosítása, megegyezés szerint,
o szakmai fejlődés, továbbképzések,
o hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés,
o családi vállalkozásra jellemző jó munkahelyi légkör,
o európai színvonalú munkakörnyezet és eszközök.

Előnyként tekintjük:

o saját munkájára és környezetére igényesség,
o szórópisztoly magabiztos használata,
o kétkomponensű bevonatkészítésben való jártasság önálló munkavégzésre való, képesség, technológiai utasítások alapján,
o tanulásra, fejlődésre való nyitottság.

Munkavégzés helye: Százhalombatta, országos

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a [email protected] e-mail címre vagy hívd a 06-30/690-0016-os telefonszámot.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Iparos utca 13.
2440 Százhalombatta