Értékesítő/Menedzser

Orosz Mobil Kft.

A munkavégzés helye
1096. Budapest, Soroksári út
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Vodafone Hungary Zrt. stratégiai partnerének értékesítési csapatának bővítéséhez 2 fő üzletkötőt keres.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére: Értékesítő/Menedzser

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
• Új, potenciális Mikro- és Kisvállalati üzleti ügyfeleket kell felkeresni és megszerezni.
• Üzleti díjcsomagok, szolgáltatások, mobiltelefonok, szakszerű értékesítése is a feladatod, és ezekkel az ügyfelekkel a jövőben is tartani kell a kapcsolatot.
• A főnökeidnek rendszeres riportot kell készíteni és a rendszereken belül gondosan rendben kell tartani az adatbázisod.
• A munkád elején sokat kell majd ügyfeleknek telefonálni, de csak addig intenzíven, míg meg nem telik a naptárad a találkozókkal, ezt követően inkább a tárgyalások lebonyolítása a feladat.(Szóval nem call-centerest képzésről van szó) Mindkét esetben kapsz tapasztalt támogatót, amíg profi nem válik belőled.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• Legyél bátor, kreatív, frappáns és főleg határozott.
• Legyen középfokú végzettség és felhasználói szinten számítástechnikai ismereted.
• Pár év értékesítési tapasztalat is szükséges.
• Érezz magadban elhivatottságot, illetve önálló döntéseket is hozhatsz, ezért felelősséggel kell végezned a munkát.
• Érezni kell az ügyfelet és meglátni benne a döntési pontot.
• Légy hiteles, meggyőző, és a problémákra találj megfelelő megoldást.
• Öltözködésed legyen üzleties, és az ápolt külső sem elhanyagolható.
• Akarj pénzt keresni, és tegyél meg mindent, hogy elérd a kitűzött célt.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• Nem eladót keresünk, akkor jelentkezz ha ÉRTÉKESÍTŐ vagy, illetve az szeretnél lenni, csak ilyen pozícióban még nem volt lehetőséged kipróbálni magad.
• Korábbi telekommunikációs területen/versenytársnál szerzett tapasztalattal előnyben vagy.
• Korábbi KKV területen szerzett tapasztalatot és ismeretséget is díjazzuk.

AMIT KÍNÁLUNK:
• Próbaidő alatt is jó alapbért kapsz, és ha mindenki boldog, akkor határozatlan munkaszerződésed lesz.
• Az alapbért továbbra is biztosítjuk, és a jutalékos rendszernek köszönhetően el fog tölteni a boldogság, mikor haza viszed a fizetésed.
• Ha jól teljesítesz, akkor teljesen átlátható/kiszámítható rendszerben, azonnal megtudod, hogy adott hónapban mennyit keresel,
• Amit biztosítunk: Laptop, mobiltelefon, kellemes iroda, stresszmentesség, jófej csapat, jófej és segítőkész munkatársak és emberbarát vezetőség :-D
• Kellemes, jó hangulatú munkakörnyezet (ez nem csak csábító írás).
• Hosszú távú, jó kereseti lehetőség (2 évre előre látható/tervezhető, hogy milyen kötések várhatóak)
• Szakmai tréningek, képzések, folyamatos fejlődési lehetőség.

Fényképes önéletrajzokat az attila.lukatics@gmail.com e-mail címre várjuk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Több éve a Vodafone Telekommunikációs Partnereként müködünk.

A cég címe

Soroksári út 48
1096 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Lukatics Attila
E-mail: Küldje el önéletrajzát