Recruiter

OPPM OFFICE Professional Personalmanagement GmbH

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
po dohode
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1800 € + Pravidelne navyšovanie mzdy , kvartálne odmeny a osobne ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nasledujúcich pobočiek hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Recruiter.
• Berlín
• Erfurt
• Leipzig
• Chemnitz
• Nürnberg
• Dresden
• Frankfurt oder

• Aktívne vyhladavanie vhodných pracovníkov na rôzne pracovné pozicie
• Koordinácia pracovníkov .
• Prihlásenie pracovníkov na dane úrady.
• Komunikácia s klientmi, osobná prítomnosť na jednotlivých prevádzkach.
• Starostlivosť o zamestnancov (ubytovanie, pracovný odev, podpis zmlúv, ukončenie pracovného pomeru,...)

• Nemecký zamestnávateľ.
• Nemecká pracovná zmluva.
• Dovolenkové odmeny
• Vianočne odmeny
• Práca v stabilnej spoločnosti
• Výhodné a motivujúce finančné ohodnotenie
• Mobilný telefón
• Firemne auto
• Sebarealizácia a osobnostný rast
• Účasť na tímových aktivitách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Bulharský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Chorvátsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• Zvládať komunikáciu a budovať vzťahy na profesionálnej úrovni. Mat za sebou skúsenosti napríklad v oblasti obchodu, starostlivosti o zákazníka, projektového manažmentu, dokázať sa pohybovať v business prostredí .
• Veľa vnútornej motivácie a pozitívneho prístupu.
• Chuť neustále posúvať latku vyššie. Chceme Vám dať príležitosť rásť a zároveň hľadáme niekoho, kto nám bude pomáhať neustále napredovať, zlepšovať sa a byť tou najlepšou personálnou spoločnosťou.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

OFFICE Professional Personalmanagement GmbH
Bahnhofstraße 46
99084 Erfurt
Nemecko

Kontakt

Kontaktná osoba: Norbert Refka. Elena Refková.
Tel.: 0049361/65469023, 004915158015678,0049361/65469024
E-mail: poslať životopis
ID: 3490980   Megjelentetés dátuma: 2018.09.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Od 1800 € + Pravidelne navyšovanie mzdy , kvartálne odmeny a osobne ohodnotenie.