Kábeltévé és távközlési hálózat szerelői munka

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Borsod-Abaúj-Zemplén
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kábeltévé és távközlési hálózat (optika) szerelőket keresünk, Miskolcon és vonzáskörzetében történő munkavégzésre.

Feladatok:
Optikai hálózat kiépítése családi házas övezetben és bérházakban. Ügyfelek által kért szolgáltatások (internet, telefon, tévé) bekötése.

Elvárások:
Megbízható, pontos munkavégzésre képes. Önállóan is meg tudja oldani a munkavégzés során felmerülő feladatokat ( hálózat kiépítése során felmerülő problémák megoldása). Szükség esetén létrán, magasban is tud dolgozni. Nyugdíjasok jelentkezését is szívesen fogadjuk, ha alkalmasnak érzi magát a munka elvégzésére.

Előnyök:
B kategóriás jogosítvány. Gyakorlattal rendelkezik, de nem kizáró ok ha még nincs tapasztalata. Számítógépes ismeret. Jó kézügyesség. Munkavégzésre alkalmas saját gépkocsi.

Amit nyújtunk:
Rugalmas munkavégzés. Saját gépkocsi esetén benzinköltség, egyéb munkával összefüggő költségtérítés. Biztos jövedelem. Hosszú távú munka lehetőség. Teljesítmény orientált fizetés.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr