Termelésirányító munkatársat keresünk

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk hazánk meghatározó építőanyag-gyártó cégének leányvállalata. Termelésirányító kollégát keresünk veszprémi betonüzemébe.

Az alábbi feladatok várnak az új munkatársra:

Betongyár folyamatainak irányítása
Betongyári dolgozók irányítása, teljesítményük felügyelete
ÜGYE koordinálása (minőségbiztosítási feladatok)
Karbantartási, beruházási munkák előkészítése, koordinálása
Leltár ellenőrzése, havi riportok készítése
Betongyár költségeinek kontrollja
Munkavédelmi követelmények betartatása
Kapcsolattartás az alvállalkozókkal
Diszpécser munkájának támogatása

Az ideális jelölt:

Jogosítvánnyal rendelkezik
Műszaki beállítottságú
Számítógépes programok használatában jártas (MS Office)
Rugalmas, nagy munkabírású, jó kommunikációs képességgel rendelkezik

Nagyobb eséllyel pályázik az állásra ha:

Építőipari tapasztalattal rendelkezik
Gyártásprogramozással, -felügyelettel kapcsolatos gyakorlattal rendelkezik

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag, Cafeteria
Munkavégzéshez szükséges eszközök (gépjármű, telefon, számítógép) biztosítása
Hosszú távú munkalehetőség

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát