Sommelier munkatársat keresünk

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Villány
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk bővülő csapatába várja új felszolgáló/sommelier kollégáit!

Amennyiben szeretnél jó munkakörnyezetben, egy országosan elismert borászat és étterem csapatában dolgozni, van gyakorlatod a vendéglátásban és szereted is csinálni, szereted a kiváló ételeket és borokat, valamint egy kiemelten jó hangulatú közösség tagja is szívesen lennél, jelentkezz felszolgálónak/sommelier-nek a Bock Pince felett üzemelő Bock Óbor Étterembe.

Feladatok:
Adminisztráció:

Felel a felelősségi körébe rendelt, az éttermekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátásáért: napi zárások (kassza); egyeztet a szálloda vezetőségével/recepcióval a szállóvendégek vendéglátásával kapcsolatos tevékenységekről (borbemutató, pincelátogatás, területlátogatás stb.).

Felelős a göngyöleg kezeléséért és a kiskereskedelmi raktár rendben tartásáért.

Támogatja a szobahitelek adminisztrációját és a számlázás folyamatát.

Borbemutatók, borrendezvények, arculat- és brandépítés

Támogatja a borkóstolók, borrendezvények megszervezését, kivitelezését, segíti a kitelepüléseket. Támogatja a Fősommelier munkáját pincelátogatások, területlátogatások alkalmával vagy/és pincelátogatásokat tart. Támogatja/végzi a Bock borkészítési gyakorlatának és termékeinek professzionális ismertetését és bemutatását.

Amennyiben azt az Étteremvezető felelősségi körébe rendeli, bemutatja Bock Pincészet termékeit a szakmai és civil közönségnek, továbbá hirdeti a Bock termékek kiválóságát és magas színvonalát.

A menü- és borsorok kialakításában támogatja az Étteremvezető munkáját.

Kiskereskedelem támogatása

Részt vesz a Bock Borkóstoló és Terasz, a Gourmet étterem látogatói illetve a Szálloda vendégei borvásárlási igényének kiszolgálásában.

Elvárások:
Középfokú iskolai végzettség
Felhasználói szintű informatikai ismeret
Igényes munkavégzés,
Nyitottság az újdonságok irányába,
Munkavégzés váltott műszakokban,
Dinamikus, barátságos személyiség,
Vendég- és minőség orientáltság,
Német vagy angol nyelv ismerete társalgási szinten
Tiszta, ápolt megjelenés

Előnyök:
- B kategóriás jogosítvány

- Tapasztalat hasonló munkakörben

- Sommelier végzettség

- Szakmai nyelvismeret német és/vagy angol nyelven

Amit nyújtunk:
- Igényes munkakörnyezet

- Munkaruha biztosítása

- Munkába járás vagy szállás támogatása

- Képzési támogatás lehetősége

- Versenyképes fizetés tapasztalat és kvalitásoknak megfelelően, egyéni megállapodás szerint.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát