Könnyű operátor munka, emelt bér, kellemes munkakörnyezet

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Bicske
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Felhasználói szinten kezeli a számítógépet? Akkor jelentkezzen! :-)
- elektronikai modulokat gyártó cég saját állományába
- emelt bérezésért
- kellemes, tiszta munkakörnyezetbe
- családias hangulatba

Munkavégzés hétfőtől péntekig (heti 5 nap).
3 műszak (napi 8 óra) heti forgással. Túlóra lehetőség.

Könnyű operátor munka. Kb. 160.000Ft nettó havibér + cafeteria (2-3 nap túlórával kb. 200.000Ft/hó nettó).

Feladatok:
- összeszerelés (elektronikai, mechanikai)
- tesztelés, minőségellenőrzés

Elvárások:
A munkavégzéshez jó látás (akár szemüveggel), precíz munkavégzés, monotónia tűrés szükséges.

Amit nyújtunk:
✔ 215.000Ft bruttó kezdő alapbér
✔ + 30% pótlék 18-06 közötti munkavégzésre
✔ PRÓBAIDŐ alatti CAFETERIA: egyösszegű nettó 24.000Ft készpénz cafeteria (próbaidő letöltése után kapják meg a munkavállalók)
✔ ingyenes céges buszjárat vagy emelt összegű bejárás támogatás
✔ PRÓBAIDŐ utáni CAFETERIA összege évi bruttó 200.000Ft
✔ étkezési hozzájárulás / modern büfé a munkahelyen
✔ konditerem ingyenes használata a munkahely területén
✔ tiszta és kellemes munkakörnyezet
✔ családi adókedvezmény igénylése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát