Óvodapedagógus

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Fiatal Óvodapedagógust keresünk, aki kedves, elhivatott, gyerekszerető és szeretne egy jó csapatban dolgozni. :)

Intézményünk a XII. kerületben a Svábhegyen, tiszta, oxigéndús levegőjű, gyönyörű környezetben található (közel Széchenyi-hegy, Normafa).
Az intézményben 4 óvodai és 4 bölcsődei csoport működik. A nevelési programunkban kiemelt szerepet kap az egészséges életmód alakítása. A gyermekek óvodai életében fontos szerepet tölt be a játék, mozgás, a szabad levegőn tartózkodás. Nem önkormányzati intézményként működünk.

Feladatok:
Óvodapedagógusi feladatok ellátása a pedagógiai program alapján
Tevékenységek tervezése (éves, heti, napi)
Dokumentációk vezetése
Nevelő-fejlesztő munka végzése
A gyermekek fejlesztése, mérése, hozzákapcsolódó dokumentumok vezetés
Szülőkkel való kommunikáció, információnyújtás, fogadóórák, szülői értekezletek tartása
Programok szervezése

Elvárások:
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázókFőiskolai végzettség (Óvodapedagógusi)Készségek és személyes tulajdonságoktürelmes
kreatív
türelmes
gyermekszerető
igényes
jó szervező készséggel rendelkező

Előnyök:
nyelvvizsga
0-5 év gyakorlat

Amit nyújtunk:
Jó munkaközösség
Kellemes környezet
Kis létszámú csoportok (max 20 fő)
Fizetés ped.életpálya szerint
3 hónap után cafetéria

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát