Fuvarszervező, logisztikai koordinátor

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Több, mint 30 éves szakmai múltra visszatekintő márvány és gránit nagykereskedés keres fő állásban fuvarszervező és logisztikai koordinátor munkatársat azonnali kezdéssel.

Feladatok:
Közvetlen kapcsolattartás vevőkkel és külső partnerekkel
Megrendelések kezelése, feldolgozása, visszaigazolása
Nemzetközi és belföldi járatszervezés mind megrendelésekhez, mint fióktelepek közti szállításhoz.
Céges flotta fuvarjainak kezelése, szervezése
Kapcsolattartás a társterületekkel (eladás, adminisztráció, fióktelepek)
Sofőrök beosztásának elkészítése

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Minimum két év szakmai tapasztalat logisztikai területen
Ms Office felhasználói szintű ismerete
Jó kommunikációs készség
Kiváló szervező képesség
Asszertív problémamegoldás
Gyors, precíz, önálló munkavégzés
Terhelhetőség, jó stressztűrő képesség

Előnyök:
Kőszakmában szerzett tapasztalat
Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:
Munkavégzés helye: Gávavencsellő, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Versenyképes fizetés
Kijárás fizetése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr