Sales assistant teljes vagy részmunkaidőben

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Haszon- és személygépjármű belső motortisztításával foglalkozó kelet–európai piacra lépő, magyar tulajdonú, innovatív cég budapesti központjába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

SALES ASSISTANT (teljes vagy részmunkaidőben)

Feladatok:

A cég termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése és azok piaci bevezetése
Ügyféligények nyomon követése és további értékesítési potenciálok feltérképezése
Részvétel a termék és az értékesítési rendszer fejlesztésében
Az ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás és találkozás
Heti, havi, negyedéves riportok készítése
Árajánlatok és szerződések összeállítása

Elvárások:

Felsőfokú végzettség vagy azzal egyenértékű munkatapasztalat autóipar területen
Legalább 3 év tapasztalat értékesítés területén
Ügyfelek kezelésben szerzett tapasztalat
Képesség a teljes sales folyamat, illetve a belső szereplők koordinálására
Képesség szakértő/értékesítő szerep kialakítására ügyfél oldalon
„Can do” attitűd, proaktivitás
Csapatjátékos, aki önállóan is tud/akar dolgozni
Jó kommunikációs készség
Önállóság, precizitás
Tárgyalóképes angol tudás (előny, de nem feltétel)
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés
Rugalmas munkavégzés és emberközpontúság
Teljesítményalapú bónuszrendszer
Munkavégzéshez szükséges munkaeszközök (autó, telefon, notebook)
Szakmai képzések, fejlődési lehetőségek
Dinamikus csapattal részvétel egy új, versenytárs nélküli termék/szolgáltatás bevezetésében

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Jelentkezés: Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr