Műszaki áruház értékesítő munkatársat keres

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Áruházunk egy 2009-óta működő, háztartási gépeket forgalmazó, független magyar szakkereskedés.

A győri Interspar Centerben található meg 450 m2-es áruházunk. Az üzlettel párhuzamosan online webáruházként, az ország minden pontjára, akár 24 óra alatt juttatjuk el termékeinket. A gyors tranzakciók létrejötte, a 800 m2-es raktárbázisunknak is köszönhető.

Az áruház fő profilja a beépíthető konyhagépek forgalmazása. Konyhastúdió jellegű bemutatótermünk igényesen prezentálja számos világmárka teljes magyarországi termékpalettáját. Célunk, hogy üzletünkben mindig az adott pillanat legnépszerűbb és legkeresettebb márkák legjobb termékeit áruljuk.

Ha szeretnél ennek a gyorsan fejlődő, fiatalos csapatnak a tagja lenni, akkor gyere és csatlakozz hozzánk, hogy együtt valósíthassuk meg céljainkat!

Feladatok:
vásárlók választásának segítése a megfelelő termékek megtalálásában
szaktanácsadás a vevőknek termékeinkkel kapcsolatban
áruk kihelyezése és kezelése
vásárlók problémáinak segítése, megoldása
Kereskedelmi végzettség és kereskedelem területén szerzett tapasztalat (előny, de nem feltétel!).

Amit nyújtunk:
- azonnali, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk egy kellemes munkakörnyezetben
- versenyképes jövedelem, különböző jutalmazások
- reális előrelépési és fejlődési lehetőség
- rugalmas munkabeosztás
- szimpatikus, fiatalos környezet
- folyamatos szakmai képzések fejlődésed érdekében

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr