Induktor javító - Hegesztő, lakatos

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A VP Induktor Kft egy németországi cég partnere. Feladatunk a járműiparban használt indukciós hőkezelő gépek szerszámainak (Induktorok) javítása. A cég telephelye Győrben található jól megközelíthető helyen.

Normális, jól felszerelt műhelyben történik az induktorok javítása. Kapacitás bővítés miatt keresünk +1 főt induktor javító munkakörbe.

Feladatok:
Indukciós hőkezelő szerszámok, Induktorok javítása.

Az induktorok javításának technológiáját cég tanítja meg. A javítási folyamat nem gépiesített, sokoldalú több munkafolyamatból épül fel ezért nem monoton. Magas fokú precizitás és ügyességet igénylő munka.

Elvárások:
- Elsősorban lakatosok, csőszerelők, hegesztők, és olyan emberek pályázatát várjuk akik hegesztési tapasztalattal rendelkeznek.

- Hegesztési ismeretek. Láng, illetve AWI ponthegesztés.

- 1mm falvastagságú réz profilcsövek hegesztése, forrasztása, hajlítása, csiszolása, reszelése. Munkafolyamatok 10-15% teszi ki hegesztés, de alap követelmény a javításhoz, a folyamat többi része lakatos munkához hasonló tevékenység.

- Műszaki rajz értelmezése.

- A technológia elsajátítása után önálló munkavégzés.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük küldje el Önéletrajzát e-mailben. Műhelyünkben be tudjuk mutatni a induktor javítási folyamatot és személyesen tudunk beszélni a munkáról.

Amit nyújtunk:
- Napi 8 órás munkarend amit rugalmasan lehet megválasztani, hétfőtől péntekig.

- Rendezett munkahely és körülmények.

- Átlag feletti fizetés + kétszer bónusz évente. Bejárás támogatás stb.

- Magyarországon egyedülálló tevékenység.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát